KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15978047

nr 1597 8047

Gustaf Herbert Carlsson

(1912-1991), Sverige

Signerad, akvarell, "Rubeckia i antik urna", 60x48 cm, yttermått inklusive ram: 84x72 cm

Gustaf Herbert Carlsson, bildkonstnär född 1912, död 1991.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 12 februari 2024
kl 20:38:17

12/2 10:08:16 1      Vinnande bud

Gustaf Herbert Carlsson

Läs mer om Gustaf Herbert Carlsson